Facebook
Apatinis
  • Akupresūros taškų gausa
  • Masažuojančios gėlytės gali atrodyti gąsdinančiai, bet tai yra "Yantra Mat" paslaptis, teikianti taškinio masažo naudą.

    Šimtai gelyčių sukuria 8820 efektyvių spaudimo taškų kombinaciją - daugiau nei bet kuris kitas kilimėlis rinkoje
  • Aš taip džiaugiuosi savo akupresūros kilimėliu, kad net vežuosi jį vykdama atostogauti!

    Regina (49)
    Gargždai
Nauda sveikata

Apie Yantra

• Vargina stresas?
• Prastai miegate?
• Patiriate nuovargį?
                       
• Kamuoja galvos skausmai?
• Įsitempę raumenys?
• Nugaros ar kaklo skausmai?
   

Tam, kad naudotumėte „Yantra Mat“, Jums nebūtina domėtis joga arba akupresūra. Tiesiog atsigulkite ant kilimėlio ir jis pasirūpins Jūsų poilsiu.

Per kelias minutes pajusite šilumą kūno dalyse, kurios liečiasi su kilimėliu. Tai spartesnės kraujotakos rezultatas, natūrali reakcija į akupresūrą. Geresnė kraujotaka reiškia žemesnį kraujo spaudimą ir geresnį maistinių medžiagų paskirstymą organizme.

Be to, „Yantra Mat“ 8820 akupresūros taškų paskatina susitelkimą, kuris paprastai pasireiškia ilgą laiką medituojant arba užsiimant intensyvia fizine veikla. Didesnis atsipalaidavimas dar labiau pagerina kraujotaką.

Todėl nenuostabu, kad žmonės dažnai užmiega ant „Yantra Mat“.


Reguliariai naudojamas „Yantra Mat“ padeda atsipalaiduoti ir atsikratyti sveikatos sutrikimų. Taip pat kilimėlis:
 

- suteikia daugiau energijos;

- stiprina imunitetą ir padeda atgauti jėgas po ligų;

- gerina medžiagų apykaitą, odos elastingumą ir tonusą, kraujotaką. Be to, kilimėlis puikiai tinka kovojantiesiems su celiulitu;

- padeda atsikratyti varginamų galvos skausmų, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, malšina stuburo skausmus, tinka kaklo ir nugaros uždegimams gydyti;

- mažina menopauzės ir PMS sukeltus simptomus, padeda puoselėti kūną po gimdymo, gydo nevaisingumą ir impotenciją.


Taigi „Yantra Mat“ nauda – akivaizdi!

Jei trūksta fizinės veiklos, „Yantra Mat“ – puiki išeitis. Ilgų skrydžių, kelionių ar darbo kompiuteriu metu, galite atsipalaiduoti su kilimėliu „Yantra Mat“.

Akupresūra arba taškinis masažas

Akupresūros gydymo meno šaknys glūdi tradicinėje Kinijos medicinoje. Prieš 4000 metų parašytuose rankraščiuose randama informacijos apie adatų lovas, kurios buvo naudojamos kūnui ir protui gydyti.

Tradicinėje kinų medicinoje žinomi 365 akupresūros taškai, išsidėstę 12 pagrindinių žmogaus kūno centrų (meridianų). Meridianų sistema yra tas apytakos tinklas, kuriuo kraujas ir energija patenka į organus. Tinkamai spaudžiant minėtus taškus, padedama atpalaiduoti įsitempusius raumenis, skatinama kraujotaka ir paspartėja natūralaus sveikimo procesai.

„Vikipedijoje“ teigiama, kad buvo atlikta akupresūros klinikinių tyrimų apžvalga, remiantis įrodymais grįstos medicinos protokolais. Dauguma atvejų jie patvirtina didelį gerai atliekamų klinikinių tyrimų efektyvumą.

Akupresūra gali netgi paskatinti endorfinų ir oksitocinų, paties organizmo gaminamų skausmo malšinimo priemonių ir laimės hormonų, gamybą. Taip pat yra įrodymų, kad ji pagerina ir medžiagų apykaitą.