Facebook

Yantra kilimėlio naudojimas

 

 

 

Pirkimo taisyklės

1. Prekių užsakymas
1.1 Sutartis laikoma įsigaliojusia, nuo to momento, kai Pirkėjas pasirenka norimas prekes el. parduotuvėje, suformavęs pirkinių krepšelį užpildo visą jo prašomą informaciją ir paspaudžią mygtuką „Apmokėti“.
1.2 Užsakymo metu pateikti duomenys yra saugomi Pardavėjo duomenų bazėje.
1.3 Pardavėjas siuntinyje Pirkėjui pateikia sąskaitą bei kitus priklausančius dokumentus.

2. Pirkėjo teisės ir pareigos
2.1 Pirkėjas užsakymo metu privalo pateikti teisingą jį identifikuojančią informaciją Pardavėjui.
2.2 Užsakymo langelyje Pirkėjas pažymėjęs „sutinku su taisyklėmis“ ir paspaudęs mygtuką „Apmokėti“, patvirtina, kad su šiomis sąlygomis susipažino ir įsipareigoja jų laikytis.
2.3 Pirkėjas gali grąžinti prekę arba pakeisti ją į kitą prekę per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos.
2.4 Pirkėjas, nusprendęs atsisakyti prekės, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos turi kreiptis tel.: 8 679 56505 arba išsiųsti prekes Pardavėjui pagal 8.5 punktą.
 
3. Pardavėjo teisės ir pareigos
3.1 Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pristatyti jo užsisakytas prekes, kurios yra jo prekių krepšelyje.
3.2 Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti jam patikėtos Pirkėjo informacijos konfidencialumą ir neperduoti jos tretiesiems asmenims be Pirkėjo sutikimo, išskyrus įstatymo numatytus atvejus.
3.3 Pardavėjas įsipareigoja priimti grąžintas prekes ir grąžinti pinigus arba pakeisti prekes į kitas, jeigu Pirkėjas grąžina prekes per 14 dienų nuo prekių pristatymo. Pristatymo išlaidų suma negrąžinama.

4. Apmokėjimas
4.1 Pirkėjas el. parduotuvėje gali atsiskaityti apmokant per pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemą.
4.2 4.1 punkte nurodytas apmokėjimo būdas yra visiškai saugus.

5. Pristatymas
5.1 Priklausomai nuo Pirkėjo pasirinkimo, Pardavėjas užsakytas prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu arba Pirkėjas gali atsiimti prekes ofise.
5.2 Prekių pristatymas yra nemokamas nuo 29 € (iki 29 € - pristatymas 3 €).
5.3 Pardavėjas prekes pristato gavus Pirkėjo apmokėjimą, taip pat yra galimybė pirkėjui mokėti už prekes kurjeriui pristatymo metu (užsakymą pateikiant tel.8 679 56505).
5.4 Prekes per 1-2 d.d. pristato pristatymo kompanijos kurjeris, kuris susisiekia su Pirkėju dėl tikslaus pristatymo laiko Pirkėjo nurodytu telefonu. Pirkėjas pats atsako, kad pristatymo metu būtų pristatymo vietoje.

6. Pristatymo terminai
6.1 Prekės Pirkėjui įprastai pristatomos:
6.1.1 per 1 – 2 darbo dienas, jeigu Pirkėjas pasirinko prekių pristatymą į namus.
6.2 Jeigu Pardavėjas neturi užsakytų prekių sandėlyje, jis apie tai informuoja Pirkėją telefonu arba el. paštu ir nurodo, kiek reikės laukti užsakytos prekės.

7. Nekokybiškos prekės
7.1 Nekokybiška prekė pakeičiama analogiška kokybiška preke arba grąžinami pinigai.

8. Prekių grąžinimas
8.1 Parduotos nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis nacionaliniais įstatymais (Ūkio ministro 2001m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 “Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” nustatyta tvarka. T.y. prekė turi būti nenaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos).
8.2 Pirkėjas nenurodydamas priežasties turi teisę nutraukti prekių pirkimo – pardavimo sutartį ir grąžinti prekę (prekes) Pardavėjui per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos ir Pardavėjas, gavęs grąžintą prekę (prekes), privalo grąžinti pirkėjui už ją sumokėtus pinigus.
8.3 Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos.
8.4 Jei Pirkėjas gauna nekokybišką ar transportavimo metu pažeistą prekę, Pirkėjas turi teisę:
8.4.1 pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
8.4.2 per 30 dienų reikalauti, kad Pardavėjas neatlygintinai pašalintų trūkumus;
8.4.3 nutraukti pirkimo – pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
8.5 Pirkėjas grąžindamas prekę privalo užpildyti prekių grąžinimo formą, kurią gauna kartu su preke. Taip pat apačioje turi nurodyti prekės grąžinimo priežastį ir pasirašyti. Jeigu Pirkėjas pageidauja, kad pinigai už grąžintą prekę būtų pervesti bankinio pavedimo būdu, Pirkėjas prekių grąžinimo formoje privalo nurodyti savo asmeninės banko sąskaitos numerį ir pasirašyti.
8.6 Jeigu Pirkėjas prekę sugadino ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda, Pirkėjas neturi teisės atsisakyti sutarties ir grąžinti prekės.
8.7 Prekes, pirktas Internetu, galima grąžinti išsiunčiant jas artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje.

9. Pirkimas išsimokėtinai
9.1 Pirkėjas užsisakydamas prekių už daugiau nei 45 € gali jas įsigyti išsimokėtinai, jeigu jam yra 21-70 metų.

10. Privatumo politika
10.1 Pirkėjo asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.
10.2 Pardavėjas neperduos Pirkėjo duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų įstatymai.

10.3 Pirkėjas sutinka, kad Pardavėjas naudotų Pirkėjo informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais. Jeigu Pirkėjas nepageidaus, Pardavėjas nesiųs Pirkėjui el. naujienų, išskyrus su Pirkėjo užsakymu susijusią informaciją, kurią jam būtina žinoti.